Jakub Smolík - Vánoční koncert | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport
|
0
Váš nákupní košík je prázdný

Pokud máte účet, přihlašte se.

Hledej
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

Jakub Smolík - Vánoční koncert

Jakub Smolík - Vánoční koncert
Vstupenku na tuto akci si můžete vytistnout v pohodlí domova.

Vánoční koncert 2016

Divadlo Hybernia 21.12.2016 od 19:00

JAKUB SMOLÍK vydává vánoční album a vyráží na turné.  

Jakub vydává vánoční album s názvem Šťastné a veselé Vánoce u firmy Supraphon v říjnu 2016.Na desce pracoval ve studiu celé léto. Jednu z písní s názvem Čekání na Ježíška nazpíval Jakub s dcerou Petruškou. Můžete se těšit na nové vánoční písně autorů Petra Jandy, Petra Koláře, Zdeňka Bartáka, Štěpána Kojana a dalších (Zvony Vánoc, Vánoční píseň, Zapálím svíčky, atd.). Perfektní vánoční dárek, který koupíte již dnes.

Jakub Smolík se svou kapelou již pravidelně brázdí česká a moravská města a koncertuje většinou ve vyprodaných sálech divadel a kulturních domů. Nejinak je tomu i letos. Turné začíná 10. 10. 2016 v Rakovníku, pokračuje během listopadu např. v Hradci Králové, Klatovech, Děčíně, nebo v Ústí nad Labem. Na konci listopadu navazuje Vánoční turné se smyčcovým kvartetem White Strings. Akustické turné bude zakončeno koncertem v pražské Hybernii 21. prosince 2016.

Host : Vašo Patejdl

Pokud se Vám Jakub jako zpěvák líbí, pokud se Vám líbí CD i jeho koncerty, můžete Jakuba podpořit hlasováním v anketě Český Slavík Mattoni 2016 v kategorii zpěvák. Děkujeme.

 

 

 

 

 

 

Termíny :


Bookmark and Share
Sdílet