Thomas Anders and Modern Talking band

Thomas Anders and Modern Talking band

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nejvýraznější popová ikona 80. let míří do Brna a veze s sebou show, která vás vtáhne do atmosféry období vrcholu populární hudby!
Prvním úspěchem Modern Talking (Thomas Anders - zpěvák a Dieter Bohlen - zpěvák, skladatel, textař a producent) byla píseň You're My Heart, You're My Soul, kterou napsal Dieter Bohlen ještě před vznikem Modern Talking. Následovaly slavné diskotékové hity jako You Can Win If You Want, Cheri Cheri Lady nebo Give Me Peace On Earth.
V roce 1987 se po šesti vydaných albech oba umělci na čas rozešli a věnovali se svým sólovým projektům. Roku 1998 se dali znovu dohromady, natočili znovu staré hity, přidali řadu nových písniček a vydali několik alb.
Od roku 2003 se však znovu věnují sólové kariéře. Dieter Bohlen je porotcem soutěže Německo hledá superstar a Thomas Anders dál vydává sólová alba.
A právě Thomas Anders se svým Modern Talking band zavítá do brněnského Bobycentra, kde předvede velkolepou show. Ano, You're My Heart, You're My Soul, Cheri Cheri Lady, Brother Lui a další!

JEDINEČNÁ EDICE DESETI VSTUPENEK MEET & GREET UMOŽŇUJE JEJICH MAJITELŮM NEJEN OSOBNÍ SETKÁNÍ S THOMASEM ANDERSEM, ALE TAKÉ SPOLEČNÉ FOTO! Meet & Greet proběhne před koncertem, je třeba dostavit se v 19:15 k pokladně na místě konání.

K DISPOZICI JE I VELMI LIMITOVANÝ POČET VIP VSTUPENEK

- teplý a studený raut
- alko a nealko nápoje
- pohodlná sedadla a samostatný prostor na VIP galerii s nejlepším výhledem na stage

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

místa k sezení včetně VIP galerií jsou nečíslovaná - open sitting/ slevy NE/ bezbariérový přístup ANO - sekce Stání u pódia/ vstupenky ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (vždy jen jedna osoba) - každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Na mapě

Top