SK Slavia Praha - SFC Opava

SK Slavia Praha - SFC Opava

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

 

Gól Klub - místo v této zóně vám automaticky zaručí také přístup do Klubového patra. Catering v této kategorii obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny.

Legenda Klub - catering v této kategorii obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

Internacionál Klub – ke vstupence získáte občerstvení a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. Vstup do Internacionál klubu je možný přes vstup č. 1. Tato sedadla se nachází v řadách 2-4 centrální části hlavní tribuny.

VIP Box - fotbal u nás si nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a užijte si fotbal naplno. Pro objednání VIP Boxů se prosím obraťte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636.

Při nákupu online lze čerpat Lyoness Cashback, kdy v posledním kroku zadáte číslo svojí Cashback karty. Načtení cashbacku zpětně není bohužel možné. Cashback nelze čerpat ani při nákupu na prodejních místech.

Na mapě

Top